Szukaj

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas meble metalowe spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Nasze produkty powstają według autorskich projektów, z najlepszych materiałów, mają unikalne konstrukcje, przechodzą szereg testów, są trwałe, ponadczasowe i bezpieczne. Zwracamy uwagę na jakość blachy, co jest niezwykle ważne dla estetyki, trwałości, ale i wygody korzystania z boxów garażowych. Każdy detal jest dla nas ważny.


#1 sztywne, spawane drzwi

Bezawaryjne użytkowanie, bezpieczeństwo i niezwykłą trwałość na uszkodzenia drzwi zapewniają: sztywna stalowa konstrukcja i połączenia spawane.

Drzwi przy zamykaniu w dowolnym punkcie np. stojąc z lewej lub prawej strony nie uginają się jak kartka papieru.
Zwróc uwagę, co kupujesz! 
W naszych boksach nie zobaczysz budżetowych rozwiązań! 
#2 stabilne, spawane nogi

Nogi boksów z najlepszej jakości materiałów. Bardzo wytrzymałe, solidnie wykonane. podstawa jest spawana, zawiera szerokie belki konstrukcyjne oraz poprzeczne płozy, która zapewnia wytrzymałość na bardzo duże obciążenia

Stopy, narażone na błoto pośniegowe, są malowane podkładem cynkowym a następnie farbą proszkową.
#3 bezpieczny zamek

Bezpieczeństwo zapewnia wiele punktów blokujących:

6 x w górnej części
6 x w dolnej części

#4 praktyczna klamka

Funkcjonalne otwieranie w odległości 1/3 od lewej strony pozwala na chowanie i wyjmowanie przedmiotów bez konieczności odjeżdżania samochodem.
#5 system półek

System półek przestawnych z regulacją wysokości co 5 cm zapewnia elastyczność i ergonomię w wykorzystaniu przestrzeni w boksie.
#6 Regulacja poziomu

Dzięki systemowi regulacji poziomu można łatwo ustawić szafę na nierównym podłożu.
#7 Akcesoria w dobrej cenie

Akcesoria są ważnym elementem wyposażenia boksu garażowego. wpływają na komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Sprawdź naszą ofertę akcesoriów do boksu garażowego.

Sprawdź Akcesoria

Zrezygnowaliśmy z rolet w boxie garażowym

Tylko rolety klasy RC4 są w stanie prawidłowo zabezpieczyć zawartość jakiegokolwiek magazynu, szafy czy komórki lokatorskiej przed działaniem włamywaczy. Wszystkie modele poniżej tej specyfikacji są proste do sforsowania i stanowią właściwie symboliczną ochronę. 

Montaż rolety RC4 to znaczny koszt – a my dążymy do tego, by boksy magazynowe do montażu na miejscu parkingowym były dostępne dla każdego i na każdą kieszeń. 

Bez względu na to, czy nasze boksy posłużą Ci jako stojaki na rowery, półka wisząca do przechowywania zabawek czy też szafa metalowa, solidne drzwi świetnie zastąpią roletę, bez podnoszenia kosztów za całą konstrukcję magazynu!