Formularz kontaktowy

Box Garażowy
NIP: 6793278040

Sprzedaż

Zadzwoń do nas
799 499 007


Napisz do nas
KONTAKT@BOXGARAZOWY.PL

Biuro

Napisz do nas
BIURO@BOXGARAZOWY.PL

Marketing

Napisz do nas
MARKETING@BOXGARAZOWY.PL


Fair-play

Jesteśmy firmą transparentną, stosującą się do zasad społecznej odpowiedzialności biznesu. 
Rzetelnie informujemy swoich klientów o naszej działalności, a w kryzysowej sytuacji potrafimy przyznać się do błędu.

Jakość

Tworząc markę "Box Garażowy" kierujemy się dbaniem o jakość i budową dobrej marki a nie chęcią zysku kosztem jakości, wychodzimy z założenia, że zadowolenie naszych klientów opłaca się bardziej. 
Dążąc do spełnienia oczekiwań klienta, oferujemy towar (boksy garażowe), którego stosunek wysokiej jakości do niskiej ceny jest jednym z najlepszych na rynku.

Obsługa

Gwarantujemy naszym klientom pełną obsługę, najlepszą jakość towarów, całoroczną dostępność szerokiego asortymentu metalowych konstrukcji przy możliwie najniższej cenie. Naszą misją jest zapewnienie satysfakcji klientów poprzez utrzymywanie pozytywnych relacji oraz stabilnej pozycji rynkowej.

Stworzyliśmy markę "Box Garażowy", aby wyjść na przeciw potrzebom naszych klientów. Wszystkie nasze produkty - boksy garażowe są produkcji polskiej i wykonywane są w zakładzie produkcyjnym w siedzibie firmy przy ul. Zabranieckiej 82 w Warszawie. Cały asortyment szaf garażowych posiada atesty, a innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne są zastrzeżone w Urzędzie Patentowym wzorem przemysłowym. 

Specjalnością naszej firmy to szafy metalowe garażowe i szafki garażowe. Oferuje także drzwiczki i klapy rewizyjne, maskownice do glazur, kratki kominkowe oraz metalowe elementy mebli – systemy meblowe, konstrukcje metalowe stołów i biurek. 
 

 

Zaufali nam

Zadowolenie naszych klientów stanowi podstawę budującą sukces naszej firmy, ale także jest dowodem dokonania słusznego wyboru przez klienta. Jesteśmy dumni mogąc współpracować z cenionymi markami.
Szukaj